Ενημέρωση για την Πρόοδο των μαθητών-τριών & χορήγηση Ελέγχων Προόδου Β΄ Τριμήνου

Αύριο Τετάρτη 13/3/2019 και ώρα προσέλευσης 13:30 παρακαλείσθε να προσέλθετε στο χώρο του σχολείου προκειμένου να ενημερωθείτε για την πρόοδο των μαθητών/τριών και την παραλαβή των Ελέγχων Προόδου Β’ τριμήνου.

Οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί κάθε τμήματος θα σας περιμένουν στην αντίστοιχη αίθουσα. Ωστόσο, λόγω της λειτουργίας του Ολοημέρου, το Α1 θα ενημερωθεί στο Τμήμα Ένταξης, το Β1 στην αίθουσα Μουσικής και το Β2 στο γραφείο υποδιευθυντή.

Υπενθύμιση: Τα παιδιά σας, εφόσον έχουν σχολάσει, δεν επιτρέπεται να κυκλοφορούν χωρίς επίβλεψη κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης. Μπορείτε να τα πάτε στο σπίτι και να επιστρέψετε για την ενημέρωση ή να τα έχετε δίπλα σας. Σας παρακαλούμε θερμά να τηρηθεί η συγκεκριμένη διαδικασία, για λόγους ασφάλειας, όχι μόνο των δικών σας παιδιών αλλά και όσων παραμένουν στο Ολοήμερο.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία και καλή πρόοδο στα παιδιά σας

Η Δ/ντρια και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου